Zlepšite svoju imunitu celostne, fyzicky, psychicky aj duševne Zvládnite virózy, angíny a vírusové ochorenia len za pár dní Nájdite príčiny zdravotných ťažkostí celostne, fyzicky, psychicky aj duševne

Zlepšite svoju imunitu celostne, fyzicky, psychicky aj duševne ❣️

Chcete zvládnuť virózy, angíny a vírusové ochorenia za pár dní  bez liekov a vedľajších účinkov ? ❣️

Budujte imunite už v lete ❣️

Možno sa mnohí pýtate prečo už v lete …. Imunitu okrem čriev výrazne ovplyvňuje pankreas, ktorý sa  v mnohých výsledkoch neprejaví oslabený. Je to napríklad AJ z klasickej a tradičnej čínskej medicíny, ajurvérdy a ďalších metód alternatívnej medicíny.

Podstatnou časťou imunitou je aj rovnováha medzi PĽÚCAMI (rôzne druhy kašľov aj/nielen v období viróz), PANKREASOM a OBLIČKAMI. Práve pankreas posilňujeme alebo ničíme STRAVOU, pretože pankreas vyrába energiu z jedla.

celková imunita, tráviace problémy, tráviace ťažkosti, problémy so žalúdkom problémy s pankreasom, problémy so slezinou, pálenie záhy

Ako trávením zlepšiť celkovú imunitu trávením ? ? ?

💗  Teplé, ĽAHKO STRÁVITEĽNÉ raňajky. Teplými raňajkami nemyslím kávu, ani hrianku/chlieb, jogurt alebo neustále reklamované rôzne cereálie s mliekom. Vhodnými teplými raňajkami sú ľahké polievky, alebo obilninové kaše (napr. pohánková, pšenová, ovsená…) s vhodným ovocím a vhodne ochutená. Teplé a ľahké raňajky ako 1. jedlo dňa výrazne podporujú alebo ničia činnosť pankreasu ❣.

💗  Pankreas miluje PRAVIDELNOSŤ a neznáša nič, čo ho oslabuje, zahlieňuje, zachladzuje alebo inak oslabuje.

Zlepšite svoju imunitu celostne, fyzicky, psychicky aj duševne Zvládnite virózy, angíny a vírusové ochorenia len za pár dní Nájdite príčiny zdravotných ťažkostí celostne, fyzicky, psychicky aj duševne. Jedlo , strava a imunita

💗  Obilniny (okrem pšenice), strukoviny, zeleninu v primeranom pomere k živočíšnym produktom. Strava by mala byť pestrá, kvalitná, čerstvá a hlavne pomerne jednoduchá (ťažko strávite rôzne zložky z polievky, hlavného jedla a dezertu naraz, zároveň aj mäso so smotanou, syrom, ovocím….

💗  Pri jedle sa venujte JEDLU. V dnešnej dobe je to mimoriadne ťažké, však ? Takmer každý chce dobehnúť, to čo nestíha….prečítať si emaily, správy, odpovedať na ne…. Ak si chcete pomôcť, snažte sa nájsť aspoň 15 minút len na jedlo, VENUJTE SA JEDLU, nehádajte sa s nikím, NIČ NERIEŠTE !!! Nepite počas jedla ani ihneď po jedle.

Ak chcete mať dobrú imunitu, chcete sa rýchlo uzdraviť bez liekov a vedľajších účinkoch, posilňujte všetky tráviace orgány, hlavne v lete ❣ ❣ ❣

Prajem Vám pri každom jedle dobrú chuť, pokoj a kľud ! Posilňujte svoju imunitu už teraz ❣ ❣ ❣

Psychické problémy tráviacich problémov a vplyv na imunitu

Niekedy ťažko strávime aj ľahké a zdravé jedlo.

Viete prečo ? Prečo sú niekedy zdravší tí, ktorí majú horšiu životosprávu ? ❣

Naše telo je dokonale stvorené tak, že nám dáva dostatočne vopred najavo, že niečo nie je v poriadku.

Buďme vnímaví na jeho prvotné signály a ťažkosti, vrátane tráviacich ťažkostí. Lieky len potláčajú príznaky, príčinu neodstránia, majú mnoho vedľajších účinkov a často „presúvajú“ problém inde.


Mnoho príčin je možné vyčítať z očí a taktiež z jazyka. Každý orgán má na našom tele zastúpenie na rôznych častiach tela. 

Všetky choroby, ťažkosti v našom tele však ukazujú na PRÍČINY PROBLÉMOV v našej MYSLI a odrážajú postup našej DUŠE.

Pochopiť a naučiť sa všetko nie je úplne možné, ale zistiť možné príčiny svojich ťažkostí môže každý. 

jazyk, zistenie príčin chorôb a ťažkostí, tradičná čínska medicína, zistenie príčiny z jazyka, povlak na jazyku, ryhy na jazyky, škvrny, fľaky na jazyku, uzdravenie

Viac o psychických príčinách, riešení a uzdravení všetkých tráviacich orgánov a tým posilnenie aj imunity nájdete komplexne tu.

Slezina a lymfatický systém

Slezina nám ukazuje ako vnímame život, preto jej stav ukazuje aj stav nášho imunitného systému, ako sa dokážeme brániť situáciám a či vnímame život ako útok proti sebe a bránime sa prehnane. 

Lymfatický systém pomáha telu zbaviť sa škodlivín rôzneho vplyvu, preto výrazne ovplyvňuje aj naše trávenie

Typickým prejavom sú alergie. Slezina čistí našu lymfu, ktorá odvádza z buniek spracovaný a vytriedený odpad a spracované vytriedené zážitky, ktoré sme spracovali a už nepotrebujeme.

Viac o lymfatickom systéme sa dozviete tu.

lymfa, lymfatický systém, strava, pohyb a lymfa ako naštartovať lymfu, pitný režim a lymfa, chudnutie a lymfa, masáže a lymfa, prečo nefunguje lymfa

Ako ovplyvňujú črevá náš zdravotný stav ? ? ?

Črevá sú podstatou a základom nášho zdravia. V akom stave máme črevá, tak sa cítime a vyzeráme. Sila nášho imunitného systému závisí na stave nášho čreva zo 70 až 90 %.

Naše črevá sú sídlom veľkého množstva mikroorganizmov. Niektoré sú pre nás prospešné a potrebné, iné škodlivé a zdravie zničujúce… Viete čo sa deje keď napr. pijeme nekvalitnú vodu, konzumujeme chemicky ošetrované a spracované potraviny, vrátane zeleniny a ovocia, ale aj presolenú alebo stravu s nadmerným množstvom cukru ? ? ?  Niečo ovplyvniť nedokážeme, ale niečo áno. Napríklad to, čo, a v akom zložení nakupujeme…

Čím dlhšie budeme odkladať starostlivosť o svoje stravovanie, tým dlhšiu a náročnejšiu prácu budeme mať s očistou nášho čreva a zlepšením zdravotného stavu.

črevá a trávenie, črevá a imunita, črevný mikrobióm ako základ zdravia, črevá a depresia, črevá a šťastie

Jednoduchú, ale účinnú  a pomerne lacnú očistu hrubého čreva nájdete tu.
O konkrétnom postupe pri Vašich zdravotných ťažkostiach sa môžete bezplatne poradiť s nami. Spolupracujeme s lekármi klasickej aj alternatívnej medicíny

Na záver...

ZDRAVIE NIE JE VŠETKO.  ALE BEZ ZDRAVIA JE VŠETKO NIČÍM ❣

NEHĽADAJ len liek na svoju chorobu, ALE HĽADAJ jeho PRÍČINU, fyzickú aj psychickú ❣

Každá ťažkosť sa dá zlepšiť i zhoršiť PSYCHIKOU, ale AJ JEDLOM.

Jedlo môže byť najsilnejším liekom, alebo najpomalšia forma jedu ❣

Chcete sa uzdraviť, nielen „liečiť“ liekmi, ktoré potláčajú príznaky a majú vedľajšie účinky ?

Môžete využiť naše konzultácie. Spolupracujeme s lekármi klasickej aj alternatívnej medicíny. Diagnostika príčin je možná napr. z jazyka.

Bez zdravia to nie je život, iba „živorenie“ ❣

zdravie a radosť, rodina a radosť, život a zdravie, život v zdraví, zdravie v živote, rodina a zdravie

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *