očista hrubého čreva, detox tela a čriev, rýchla očist čriev, prírodný a prirodzený deto
očista hrubého čreva, detox tela a čriev, rýchla očist čriev, prírodný a prirodzený deto

Očista hrubého čreva a uzdravenie od  respiračných ochorení

očista hrubého čreva, detox tela a čriev, rýchla očist čriev, prírodný a prirodzený deto

Črevá sú podstatou a základom nášho zdravia. V akom stave máme črevá, tak sa cítime a vyzeráme. Sila nášho imunitného systému závisí na stave nášho čreva zo 70 až 90 %.

Naše črevá sú sídlom veľkého množstva mikroorganizmov. Niektoré sú pre nás prospešné a potrebné, iné škodlivé a zdravie zničujúce… Viete čo sa deje keď napr. pijeme nekvalitnú vodu, konzumujeme chemicky ošetrované a spracované potraviny, vrátane zeleniny a ovocia, ale aj presolenú alebo stravu s nadmerným množstvom cukru ? ? ?  Niečo ovplyvniť nedokážeme, ale niečo áno. Napríklad to, čo, a v akom zložení nakupujeme…

Čím dlhšie budeme odkladať starostlivosť o svoje stravovanie, tým dlhšiu a náročnejšiu prácu budeme mať s očistou nášho čreva a zlepšením zdravotného stavu.

Črevá sú podstatou a často aj základom nášho zdravia. V akom stave máme črevá, tak sa cítime a vyzeráme. Sila nášho imunitného systému závisí na stave nášho čreva zo 70 až 90 %.

Naše črevá sú sídlom veľkého množstva mikroorganizmov. Niektoré sú pre nás prospešné a potrebné, iné škodlivé a zdravie zničujúce… Viete čo sa deje keď napr. pijeme nekvalitnú vodu, konzumujeme chemicky ošetrované a spracované potraviny, vrátane zeleniny a ovocia, ale aj presolená, presladená strava… Niečo ovplyvniť nedokážeme, ale niečo áno. Napríklad to, čo a v akom zložení nakupujeme…

Čím dlhšie budeme odkladať starostlivosť o svoje stravovanie , tým dlhšiu a náročnejšiu prácu budeme mať s očistou Vášho čreva a zlepšením zdravotného stavu.

očista hrubého čreva, detox , uzdravenie, vyliečenie kašla, príčiny kašla, ako vyliečiť kašel

Všetky chemicky spracované potraviny, mnohé mliečne výrobky, mäso (trávime ho väčšinou až 72 hodín ❣ ), cukrovinky, cukor, káva, alkohol prekysľujú náš organizmus a v kyslom prostredí sa darí lepšie baktériam, kvasinkám, škodlivým mikroorganizmom… a tým narušujú rovnováhu našej črevnej mikroflóry, nášho črevného mikrobiómu.

Tým sa naše črevo stáva menej pohyblivým, strávená potrava postupuje pomaly, môže dochádzať
i k stagnácii…prichádza zápcha…
Urobte všetko pre to, aby ste nemuseli siahať po preháňadlách a liekoch. Pokiaľ s tým začnete, môžete mať veľký problém vyprázdniť sa prirodzene. Naučte svoje črevo znovu pracovať – doprajte mu očistnú kúru a naučte sa pravidelnosti. Nezabudnite tiež na duchovnú príčinu zápchy…Viac duševnej príčine zápachy zistíte tu.

očista hrubého čreva, detox , uzdravenie, vyliečenie kašľa, príčiny kašľa, ako vyliečiť kašeľ

Ak sa príčina zápchy nevyrieši a zo stravy sa stane niečo ako „nehybná odpadová trubka“, zbytky stravy začnú prechádzať bez povšimnutia a keď spláchnete záchod ….zápcha sa môže zmeniť pri niektorých jedlách na dlhotrvajúce preháňania – hnačky. Takto sa môžeme dostať do nekonečného uzavretého kruhu ….zápcha… preháňanie…zápcha… Preháňanie signalizuje, že sa niečím nutným v našom živote nechceme zaoberať, mávame na tým rukou, nechceme to riešiť. Viac o duševnej príčine hnačky nájdete tu.

Oslabené, zanesené, nefunkčné hrubé črevo nám poukazuje na stav našej imunity a stav našej dýchacej sústavy … a naopak…Ak mávame často respiračné ochorenia, často kašleme, bolia nás dutiny …je to prejav ťažkostí vo vnútri, vo vnútri nášho hrubého čreva.

Párovým orgánem hrubého čreva sú totiž plúca a všetko čo s nimi súvisí.

zápcha, hnačka, preháňanie, príčiny a liečba

Preto antibitiotika nemôžu vyriešiť príčinu ochorení horných a dolných dýchacích ciest. Naopak, prispievajú k ich každoročnému opakovaniu ! Áno, laicky „povedané“, zničia nám z čriev prospešné baktérie, hlavne „policajta“ baktérií acidophillus lactobacilus. Následne sa premnožia nepriaznivé ostatné mikroorganizmy a tie prechdázajú po slizniciach nielen do okolitých orgánov, ale tiež oslabujú naše pľúca a všetko, čo s nimi súvisí. Takže každá nádcha  má svoj pôvod a príčinu vo vnútri –   v čreve. V mnohých prípadoch z praxe je postačujúce uzdraviť črevá a už nikdy nemusíte mať ťažkosti s hornými a dolnými dýchacími cestami.

Očistou hrubého čreva sa môžete zbaviť mnohých ochorení a ťažkostí, ktoré Vás trápia v jesennom, zimnom aj jarnom období, pretože Vaša imunita bude silná a príčina ťažkostí odstránená.

Ak sa zbavíte škodlivých mikroorganizmov a nánosov v črevách, pomôžete mu lepšie pracovať, lepšie filtrovať a prijímať živiny a tak posilníte aj obranný imunitný systém. Preto Vás následne nepremôže každý bacil s ktorým sa „stretnete“ 🙂 

Ak máte na jeseň, v zime alebo na jar ochorenia dýchacích ciest (nádcha, kašeľ…) a chcete riešiť príčinu, začnite s očistou hrubého čreva ❣

O spôsobe a dĺžke sa odporúčame poradiť s odborníkmi a nie na základe rôznych informácií z internetu a pod., ktoré nepoznajú Váš aktuálny zdravotný stav a ich súvislosti ❣

Základom je úprava strava. Čo je však potrebné zo stravy vylúčiť, keď zo všetkých strán sa na nás valia rôzne protichodné informácie, odporúčania, obmedzenia … a rady na zaručený, overený, jedinečný, zázračné a účinné rady pre každého ? ? ❣

Buďte opatrní pri výbere, nič nie je vhodné pre každého. Každý z nás je jedinečný, má svoje špecifické ťažkosti a ich súvislosti, preto aj liečba musí byť individuálna, nie univerzálna.

Čo teda vylúčiť zo stravy, zaradiť, čo zmeniť psychicky a duševne, aby sme sa tešili z dlhodobého zdravia ? Odpovede nájdete aj v našich konzultáciách, ktoré zahŕňajú poradenstvo s lekármi klasickej aj alternatívnej medicíny. Viac informácií nájdete tu. Ak chcete rýchlejšie a podrobnejšie informácie, môžete zavolať na telefónne číslo 0915 617 324.

Zdroj informácií o očiste: Akadémia celostného zdravia (Empatia cz) a vlastné skúsenosti 😘

Kedy a ako prírodne vyčistiť naše črevá ? ? ?

TU

Najlepšia očista čriev, očista čriev prírodne a prirodzene, účinná očista čriev, očista hrubého čreva, detox , uzdravenie, vyliečenie kašla, príčiny kašla, ako vyliečiť kašel