Môj Príbeh

Chcete žiť život, v ktorom sa budete cítiť zdraví, spokojní, bez bolestí, zbytočných liekov a s optimálnou hmotnosťou ?

Ja dnes taký život žijem. Život, v ktorom som konečne po 29 rokoch zdravá, už neužívam žiadne lieky, nemávam bolesti, som spokojnejšia a šťastnejšia, mám viac energie, ako keď mi bolo úprimne „bezstarostných“ 15.

Dnes, hoci som po 3. pôrode za 4 roky, vážim o 32 kg menej ako po 1. pôrode.

Nebolo to tak vždy...

Viem ako sa cítite. Aj ja som si prešla veľa ťažkosťami. Viem, aké to je cítiť sa zle, byť chorý, bez energie, mať viacero diagnóz, ťažkostí i nadváhu a nepoznať skutočnú príčinu…

Viem aké to je dostať „len“ lieky, ktoré potlačia akútne problémy, ale majú veľmi veľa nežiadúcich účinkov.

Zaslúžite si mať spokojný a plnohodnotný život.

Môžete mať viac síl, energie na svoju rodinu a svoje záľuby.

Nemusíte sa báť chorôb ani vírusov.

To, že teraz nie ste zdraví a máte prípadne aj nadváhu, nemusí byť Vaša chyba. Ste schopní zmeniť to, len ste doteraz nevedeli ako na to. Veď v súčasnosti existuje toľko rôznych a nesprávnych informácií.

Nie ste v tom sami, nie ste v tom jediní. Vezmite zdravie do svojich rúk, ktoré Vám nikto nezoberie.

Ako som sa mala ja ?

Veľmi dobre si pamätám na to, ako som od útleho detstva bola stále dookola – „do nekonečna“ chorá. Vraj to bolo normálne. Príkladom boli opakované a takmer neustále zápaly, doslovne od hlavy až po päty. Najskôr opakované zápaly dutín, priedušiek, pľúc, mandlí. Od puberty sa pridali ženské problémy, tráviace problémy, ťažkosti pohybového ústrojenstva, zuby. Počet 10 bolo číslo o ktoré som prišla za 8 rokov, hoci som mala len okolo 30 rokov. Ďalšími bola nepravidelná stolica, kožné problémy, ťažkosti so spánkom, nespavosť, kŕčové žily. V 26 rokoch som už mala niekoľko operácií za sebou, medzi nimi bolo aj odstránenie žlčníka… 

Záver lekárov ??

Žiadni lekári z rôznych miest Slovenska zo žiadnych vyšetrení nevedeli nájsť príčinu….Vyskúšala som aj veľmi veľa rôznych liečiteľov a liečebných alternatívnych metód.

Lekári mi dokonca navrhovali onkologickú liečbu…

Aj Vám sa niekedy zdalo, že ste ako „hypochonder“ ? Máte ťažkosti, ale žiadni lekári zo žiadnych vyšetrení nezistili príčinu ? Dostali ste tiež maximálne lieky, ktoré potlačili Vaše akútne problémy, ale mali veľa rôznych nežiadúcich účinkov ? K ďalším zdravotným problémom pribúdali kilá naviac ? Hľadanie skutočnej reálnej príčiny bolo nekonečné, žiadne „svetlo“ na konci tunela…

Ako to pokračovalo ďalej ?

Mala som pocit, že nech robím čokoľvek, zdravá nebudem, vždy bude „niečo“ a zdravie mi nie je „súdené“. Ak som akútne „vyriešila“ jeden problém, za krátku dobu prišiel, druhý, tretí a ďalší…potom sa znovu vrátil prvý… A takto stále dookola. Bol to nekonečný kolotoč a stále som nechápala prečo. Kde robím chybu ? Aká je skutočná príčina ? Čo robím zle ?

Bola som zhrozená ako moji blízki zdravotne trpeli, umierali v bolestiach, na liekoch, a bez skutočnej príčiny svojich chorôb.

Kedy a ako sa to všetko zmenilo ?

Skutočnosť, že „niečo“ nie je v poriadku a nie je „normálne“ som si začala uvedomovať až po 2 komplikovaných tehotenstvách a pôrodoch. Nemohla som niekoľko mesiacov chodiť, bola som odkázaná na pomoc druhých a 2 roky som mala neustále infekcie a zápaly, napriek rôznym antibiotikám a liekom. Žiadni z lekárov nepoznali príčinu a žiadne lieky mi nepomohli. Práve naopak. Cítila som sa horšie. Konečnú stopku mojich vtedajších problémov a riešení umelými liekmi som „dala“ pri zdravotných problémoch detí. Nedokázala som pochopiť , ako je možné, že toľko chemických liekov mi bolo predpísaných pre niekoľko mesačné deti. Nechcela som aj im ničiť a zničiť zdravie.

IMG_0072 (2)

Ako je to dnes ?

Dnes, konečne po viac ako 25.rokoch som zdravá, nie som chorá ani v čase viróz a chrípok. Ak predsa len ochoriem v čase chrípky, môj priebeh je veľmi ľahký, bez potreby umelých, chemických liekov.

Dnes už neužívam žiadne lieky, ani na žalúdok a trávenie, hoci mi lekári tvrdili, že ich už budem musieť užívať do konca života, ak sa chcem normálne najesť. Trávenie mám úplne v poriadku, strávim všetko zo stravy aj psychicky v živote 🙂 .

Moje telo je zbavené všetkých zápalov. Mám zdravú rodinu, moje deti a manžel sú zdraví.

3

Poďte to s nami zmeniť aj Vy ! Aj vy môžete byť zdraví a spokojní

Vzhľadom na skutočnosť, že každý z nás je jedinečný, má svoj životný príbeh a tým aj špecifické problémy, ponúkame Vám konzultácie.

Naše konzultácie zahŕňajú:

V rámci konzultácie je možné:

Viac informácií nájdete tuPrestaňte sa liečiť liekmi s vedľajšími účinkami, ale začnite sa uzdravovať !

Poďte prevziať zodpovednosť za svoje zdravie do "vlastných rúk"

Bez zdravia to nie nie život, iba "živorenie"

Tešíme sa na to, ako Vám budeme môcť pomôcť