čítajte z očí príčiny zdravotných ťažkostí, oči a zdravotné problémy, čo znamenajú zmeny v oku, dúhovke a bielku oka
čítajte z očí príčiny zdravotných ťažkostí, oči a zdravotné problémy, čo znamenajú zmeny v oku, dúhovke a bielku oka

OKO JE DO DUŠE OKNO ❣  

Príklady z našej praxe ❣ 

A nielen to ! Zo zorničiek očí, dúhovky, bielka očí a očného okolia je možné zistiť príčiny našich ťažkostí !

Oči predstavujú celkovú fyzickú, psychickú a duševnú kondíciu. Sú našim najvýraznejším orgánom, ktorý vyjadruje a ukazuje zmeny vo vnútri nášho tela.

Prestaňte potláčať príznakmi liekmi, nájdite s nami príčinu a uzdravte sa !

Čo všetko je možné zistiť z našich očí pomocou alternatívnej medicíny?

Aké sú skutočné zdravotných ťažkostí ?

Zo zorničiek očí, dúhovky, bielka očí a očného okolia je možné zistiť príčiny našich ťažkostí !

IRIS POHĽADOVÁ diagnostika   odhaľuje (nielen) podľa dr. Bernarda Jensena fyzický i duševný stav človeka. V jednotlivých zónach dúhovky sa odzrkadľuje stav jednotlivých orgánov a častí tela.

Napr. výrazná červená farba a rozšírené kapiláry dolného spodného viečka prezrádzajú časté problémy s tlakom, ktorých príčina z fyzického hľadiska je v nadbytku ovocia, štiav a cukru, alkoholu. Zo psychického hľadiska sú prejavom nervozity, stresu a zápalmi v tele.

čítajte z očí príčiny zdravotných ťažkostí, oči a zdravotné problémy, čo znamenajú zmeny v oku, dúhovke a bielku oka

Dúhovka a očné bielko

Žlté zafarbenie bielka
zobrazuje príčinu ťažkostí s pečenou, žlčníkom a celkovými tráviacimi problémami.

Červené škvrny, ktoré sa objavujú v niektorých častiach „bielka“ oka, sú príznakom stagnácie v krvnom obehu, krvnými zrazeninami v orgánoch podľa časti v ktorej sa nachádzajú (každá časť oka zobrazuje iný orgán a jeho funkciu).

Rozšírené očné kapiláry poukazujú na príčiny ťažkostí v obehových funkciách a funkciách dýchacích.

Drobné vyrážky, pupienky okolo očí sú príznakom vylučovacieho procesu, ktorým telo vylučuje pre neho nadbytočné zložky stravy. Môžu sa objavovať na rôznych miestach a odzrkadľujú čo sa deje v našom tele, čoho máme nadbytok.

čítajte z očí príčiny zdravotných ťažkostí, oči a zdravotné problémy, čo znamenajú zmeny v oku, dúhovke a bielku oka

Napr. drobné biele vyrážky pod spodným viečkom v blízkosti očného kútika znamenajú vylučovanie nadmerného množstva bielkovín a cukrov, prijatých v nadbytku tučnejšieho mäsa, cukru alebo ovocných štiav.

Ak majú tieto vyrážky bielo-žltú farbu, tak je ich príčina nadmerná konzumácia vajec, mliečnych produktov, a je v tele viac kyselinotvorných ako zásaditých látok.


čítajte z očí príčiny zdravotných ťažkostí, oči a zdravotné problémy, čo znamenajú zmeny v oku, dúhovke a bielku oka

Mnoho príčin ťažkostí odzrkadľuje aj okolie očí. V dospelom veku, a dnes stále viac a viac u mladších ľudí objavujú vačky a kruhy pod spodným viečkom.

Existuje niekoľko typov vačkov a kruhov, poukazujú na rôzne príčiny na úrovni ladvín, močového mechúra a vylučovacích funkcií.

Preto nie nadarmo sa hovorí OKO DO DUŠE. Niektoré diagnostické znalosti dokonca dokážu zistiť niektoré skutočnosti aj z mihalníc a obočia, samozrejme z prirodzeného. Obočie dlhé a husté je znakom aktívnej vitality, obočie úzke je znakom opaku. Ak sa obočia postupne zužuje, je to znakom fyzické a psychického úpadku , degenerácie.

Ak rastú chĺpky napr. aj medzi obočím, je to znakom nadmernej konzumácie mliečnych výrobkov a celkovej živočíšnej stravy, ktorú matka jedla v 3. a 4.mesiaci tehotenstva. Ak títo ľudia jedia naďalej pre nich nadmerné množstvo živočíšnej stravy,sú náchylnejší na ťažkosti s funkciou pečene (hoci pečeňové testy môžu mať v poriadku), slezinou, tráviacimi ťažkosťami a zápalmi v tele.

Ďalej napríklad krátke riasy sú prejavom konzumácie a preťaženia zo slaných, pečených, grilovaných živočíšnych potravín, v strave je málo potravín z obilnín a niekedy aj zeleniny.

NAŠE TELO JE DOKONALE STVORENÉ TAK, ŽE NAM DÁVA DOSTATOČNE VOPRED NAJAVO, AK NIEČO NIE JE V PORIADKU. STAČÍ LEN VNÍMAŤ PRVÉ VAROVNÉ SIGNÁLY A NÁJSŤ PRÍČINU ŤAŽKOSTÍ.

Buďme vnímaví,  uzdravme sa a ostaňme zdraví ! ! !

Všetky procesy v našom tele ukazujú na procesy v našej mysli a odrážajú postup našej duše.

Nič sa na našom tele nedeje, náhodou, žiadna choroba, vyrážka, začervenanie, zápal….oslabenie čohokoľvek nie je „len-tak“, všetko niečo znamená…

Odsledovať a naučiť sa úplne všetko nie je úplne možné, ale pochopiť ZÁKLADNÉ PRINCÍPY A ZÁKONITOSTI FUNGOVANIA TELA MÔŽE TAKMER KAŽDÝ.

Bohužiaľ, väčšina dnešných lekárov to nepozná a ani ich to nezaujíma. V podstate ich to ani nemôže zaujímať, lebo k liečbe by museli odporučiť len chémiu, pretože PRÍRODNE LIEČENIE NEPOZNAJÚ.

prečo sa nám dejú niektoré veci, prečo sa niektoré veci opakujú, prečo máme šťastie alebo smolu, prečo si vyberáme podobných partnerov

Chcete sa dozvedieť, čo vám HOVORIA Vaše oči, tvár alebo jazyk ?

Kde je príčina Vašich ťažkostí ?

Ako je možné ich odstrániť CELOSTNE – fyzicky, psychicky a duševne ?

Ak sa chcete uzdraviť, nielen potláčať ťažkosti liekmi, môžete využiť naše  konzultácie  (vrátane konzultácie s lekárom klasickej aj alternatívnej medicíny).