Močový mechúr

Človek nechce upustiť od minulosti alebo je „pod tlakom“. Močový mechúr v sebe hromadí odpadové látky a vylučuje ich z tela von. Preto je potrebné zbaviť sa myšlienok, pocitov, emócií, ktoré nepotrebujeme. Stav močového mechúra ukazuje, ako dokážeme znášať a vypúšťať tlak života.

Problémy s močovým mechúrom väčšinou ukazujú na hnev, zlosť alebo iné negatívne pocity na partnera, na opačné pohlavie alebo celkové problémy v rôznych vzťahoch.

Deň by sme mali ukončiť s vedomím, že to čo sa stalo dnes už nezmeníme, je to minulosť a radšej sa pritúliť k partnerovi a venovať sa chvíli, ktorá je práve teraz, pretože žijeme práve tu a práve teraz. Najdôležitejšie je, čo robíme teraz, nie včera, ani zajtra.

Zápalom močového mechúra trpia viac ženy ako muži. Veľakrát sa môžeme stretnúť s tvrdením, že je to preto, lebo ženy majú kratšiu močovú trubicu ako muži, a tým sú náchýlnejšie na vniknutie mikroorganizmov z vonkajšieho prostredia. Z duševného hľadiska je žena vnímavejšia a citlivejšia na nezhody, hádky, nedorozumenia, problémy... v akýchkoľvek vzťahoch, ale hlavne v partnerstve alebo s opačným pohlavím. Žene trvá dlhšiu dobu, aby sa s niečím zmierila, niečo „strávila“, na niečo bolestné zabudla a „hodila to za hlavu“.

Rodinná atmosféra sa odzrkadľuje na zdraví ženy. Platí to síce aj u mužov, ale v podstatne menšej miere, pretože nie sú väčšinou takí vnímaví a citliví ako ženy.

močový mechúr, problémy, ťažkosti, príčiny, dôvody, fyzické, duševné, ako vyliečiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *