V dnešnej dobe existuje nespočítateľné množstvo rád, názorov a odporúčaní na liečbu, očistu celého nášho organizmu Dnes Vám prinášam rady z praxe lekárov, špecialistov a expertov nielen klasickej, ale aj alternatívnej medicíny na liečbu 

Vedeli ste , že žalúdok nie je prvou „zástavkou“ tráviacej sústavy ? 

Prvým a najdôležitejším krokom nášho trávenia sú naše ústa a momentálny psychický stav. V dnešnej uponáhľanej dobe je čoraz ťažšie sa v pokoji a kľude najesť. Obedovať napríklad bez toho, aby sme nepremýšľali stresovo nad tým, čo nás ešte čaká, nečítali, nevybavovali správy, emaily…alebo nemali inú aktivitu.

Na druhej strane, náš žalúdok nemá zuby, ak potravu zle požujeme, o to viac a dlhšie musí pracovať žalúdok a celkové trávenie.

Veľmi dôležité je nepiť tesne pred, počas a po jedle ! Naše telo si vyrába za normálnych okolností vyrába dostatok štiav pre trávenie. Ak mu dodáme ďalšie tekutiny, tak naše telo (laicky povedané) prestane „tráviace šťavy“ produkovať.

Dôležitosťou súčasťou je strava. Názory rôznych lekárov a odborníkov sú rôzne. Základné zásady pre ľahšie trávenie nájdete v tejto knihe, ktorú sú môžete stiahnuť bezplatne

kniha zdarma, ebook zdarma, zdravé trávanie, rady na trávenie, ľahké trávenie, príčiny tráviacich ťažkostí

E-kniha zDARma

Čo Vám prinesie prečítanie tejto knihy ?

  • Zbavíte sa bolesti a ťažkostí s trávením.
  • Rozpoznáte jednotlivé príznaky tráviacich ťažkostí.
  • Zistíte, ktoré typy jedál spôsobili Vaše problémy a ktoré kombinácie nie je vhodné pre Vás kombinovať.
  • Objavíte, aké sú príčiny vo Vašej psychike a emóciách.

Spoznajte a vychutnajte si pocit ľahkého trávenia.

Knihu si môžete stiahnuť zdarma na email tu: