Obličky

Obličky (ľadviny) sú vo svojej telesnej funkcii oslabované alebo podporované kvalitou našich partnerských vzťahov s najbližšími a rodinou. postojom a vzťahmi s ostatnými ľuďmi, svetom, prírodou…

Obličky sú dve. Vo dvojici žijeme ako manželia, partneri, milenci….Je možné žiť aj sám, ale nie je to život, v ktorom by sa človek mohol úplne rozvíjať a uplatniť, pretože najdôležitejšie takmer pre každého sú vzťahy.

Obličky filtrujú krv a vytvárajú moč. Podobne by sme mali pristupovať k stretnutiam, rozhovorom a problémom, vybrať si len tu časť, z ktorej získame nejakú skúsenosť, dobrú radu, smer a orientáciu pre svoj ďalší vývoj, pre svoju ďalšiu etapu, cestu v živote a ostatné – prebytočné vypustiť „von“.

Všetky problémy s obličkami predstavujú podstatu problémov v našich vzťahoch. Rozdávajte lásku a pochopenie, pohlaďte, buďte vľúdni, empatickí….nikdy toho nie je dosť.  Základ je vážiť si svojich najbližších a prejavovať im lásku, nezneužívajte nikoho vo vzťahu a nemajte strach o vzťah.

Obličky filtrujú z krvi vodu, do ktorej prepúšťajú odpadové látky, riadia minerály. Ich funkcie u zdravých ľudí slabne už od 20. rokov. Sú však značne predimenzované a tak dokážu až do vysokého veku plniť svoju funkciu. Kvalita fungovania obličiek rozhoduje o osobnosti človeka, o vzniku mnohých ochorení, napr. reumatizmu, bolestiach chrbtice, ženských ťažkostiach, impotencii, zápalu prostaty, rednutiu kostí, kožných chorobách, vysokom krvnom tlaku a mnohých ďalších. 

Ktoré z prírodných prostriedkov podporuje obličky ? Ako podporiť obličky na fyzickej úrovni ?

Lucerna siata má vďaka svojmu prirodzenému chlorofylu silné detoxikačné účinky. Je prírodným prostriedkom, ktorý slúži na uzdravenie akútnych aj chronických zápalov a rôznych ďalších ťažkostí. O presnom dávkovaní sa môžete poradiť s lekármi alternatívnej medicíny, s ktorými spolupracujeme.

Zdroj informácií: Akadémia celostního zdraví (Empatia CZ)

obličky a duševné príčiny ťažkostí, obličky, ľadviny a duchovné, psychické príčiny ťažkostí

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *